Pichler Sidonie (1859 – 1938)
Květinové zátiší, signováno vpravo nahoře S. Pichler, na napínacím rámu štítek Mähr. Kunstverein Brünn, olej/plátno, 50,5 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)
Reprodukováno:
Habánová A. (ed.), Mladí lvi v kleci: umělecké skupiny německy hovořících výtvarníků z Čech, Moravy a Slezska v meziválečném období, Liberec 2013, str. 97
25.05.2019 - 14:00
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Pichler Sidonie (1859 – 1938)
Reprodukováno:
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 25.05.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1 |
Prohlídka: | 18.05. - 25.05.2019 |